Hotele w Gdańsku

Hobby, Spływ Czarną Hańczą Możliwość komentowania Hotele w Gdańsku została wyłączona 37
Hotele w Gdańsku
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Hotele w Gdansku (2)Gdańsk to miasto pełne pięknych zabytków, ceglanych budowli, kolorowych kamieniczek czy dla odmiany ? zielonych parków. To przy okazji jedno z piękniejszych miast Polski. Hotele w Gdańsku same w sobie też zachwycają.

By łatwiej się wam czytało, utworzyliśmy listę najciekawszych atrakcji Gdańska. Nie namawiamy do zobaczenia wszystkiego w jeden dzień, bo trochę się tego nazbierało, jednak dwa weekendowe dni już powinny wystarczyć.

Długie Pobrzeże wzdłuż Motławy to jedno z popularniejszych miejsc w całym Gdańsku, o czym świadczą wieczne tłumy. Mimo wszystko warto tu pospacerować ? widoki zrekompensują wszelkie niewygody.

Warto przespacerować się romantyczną ulicą Mariacką, przy której mieszczą się pracownie bursztynu. Jest to jedyna tak wyjątkowa ulica w Gdańsku, głównie za sprawą przedproży, które znajdują się przed każdą z kamienic.

Popularnym motywem gdańskich widokówek jest też Żuraw. Spotkacie go podczas spaceru Długim Pobrzeżem. Bulwar leży nad Motławą, która niegdyś była istotną rzeką dla transportu wodnego.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Author

admin

Related Articles

Bezpieczne wakacje i wczasy nad morzem Jarosławiec - http://bezpieczne-wakacje-nad-morzem.eu/

Search

Back to Top

przenośniki rolkowe Primacon, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, Umywalka Simas Flow 69x50cm FL01, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00, tablice aluminiowe Paraga Centrum, usługi dźwigowe żagań, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy