Odkrywamy Podhale

Loty Wrocław Liverpool Możliwość komentowania Odkrywamy Podhale została wyłączona 3
Odkrywamy Podhale
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Podhale to region Polski, który należy do najczęściej odwiedzany przez turystów miejsc. Co ciekawe, większość osób poprzestaje na Zakopanem, nie szukając innych, równie uroczych i interesujących miejsc. A jest co odkrywać! Podhale to nie tylko jego stolica, czyli Zakopane, ale to także wiele innych miejscowości, mniejszych i większych wiosek z coraz lepszą infrastrukturą turystyczną, oferujących wspaniałe widoki na Tatry a także życzliwych i otwartych ludzi. To możliwość kontaktu z prawdziwą góralską kulturą, która ma przecież wiele do zaoferowania.

Odkrywając Podhale warto odwiedzić malowniczo położoną wieś Gliczarów Górny. Łatwo do niej dojechać od zakopanki, skręcając w Białym Dunajcu przed mostem w lewo. Gliczarów położony jest na wysokości około 1000 metrów n.p.m., co sprawia, że jest jedną z najwyżej położonych miejscowości w Polsce. Dzięki temu jego atutem są zapierające dech w piersiach widoki na góry i czyste powietrze, niezagrożone zanieczyszczeniami na tej wysokości. Góralskie obyczaje, otwarci ludzie i spokojny tryb życia sprawiają, że czas płynie tu inaczej i każdy kto przyjedzie wypocznie. Liczne ścieżki i drogi oferują widokowe i wymagające szlaki piesze i rowerowe, co sprzyja aktywnej turystyce.

W Gliczarowie znajdują się także nowe i komfortowe pensjonaty oferujące pokoje gościnne w wysokim standardzie. Dzięki temu turyści uczynią swój wypoczynek jeszcze pełniejszym, korzystając z ich kompleksowej oferty. Wygodne pokoje z łazienkami i balkonami, kuligi, imprezy integracyjne, to wszystko sprawia, że turysta dobrze się czuje W Gliczarowie. Do niewątpliwych atutów należą także znajdujące się niedaleko stoki narciarskie, w tym krzesełkowy Rusiń-ski i baseny termalne, oferujące jedne z najnowocześniejszych term na Podhalu. Niewątpliwie Gliczarów Górny jest miejscowością wartą odwiedzenia i odkrycia.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Author

admin

Related Articles

Bezpieczne wakacje i wczasy nad morzem Jarosławiec - http://bezpieczne-wakacje-nad-morzem.eu/

Search

Back to Top

Pomoc medyczna w Niemczech Helper, Umywalka Simas Flow 69x50cm FL01, usługi dźwigowe żagań, Miska stojąca WC Catalano Zero 55 1VP5500, Umywalka Simas Flow 82x50cm FL20, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, Primacon taśmy transportowe, Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz film instruktażowy, gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum