POŁUDNIOWY TYROL

Loty Wrocław Liverpool, Podróże Możliwość komentowania POŁUDNIOWY TYROL została wyłączona 44
POŁUDNIOWY TYROL
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

tanie hotele (5)Południowy Tyrol charakteryzuje się idealnym połączeniem niemieckiej precyzji i włoskiej fantazji. Skomplikowaną historię tego terenu zdradzają dwie równorzędne nazwy: włoska: Alto Adige i niemiecka: Sudtirol. W tym rejonie obowiązują równorzędnie oba języki.
Turysta, który przyjeżdża tu na narty spotyka wszędzie podwójne nazewnictwo (Alpe di Siusi i Seiser Alm) a czasami nawet potrójne, gdy używa się równocześnie nazw w języku ladyńskim na terenach zamieszkiwanych przez ludność ladyńską. Króluje tu kuchnia zarówno włoska jak i niemiecka. Ale przyjeżdża się tu z innych zgoła powodów niż kuchnia ? są tu idealne warunki dla narciarzy zarówno bardzo zaawansowanych w swoich umiejętnościach jak i początkujących. Poza tym jest naprawdę, na czym zawiesić wzrok,gdy spojrzy się w stronę majestatycznych Dolomitów, które powstały z bardzo odległego w czasie dna morskiego, więc pełno w nich skamielin i zastygłych w kamieniach koralowców. Latem zielone przestronne hale zimą zamieniają się w cudowne, szerokie nartostrady; hotele umiejscowione są tak, że zakładając tuż przed hotelem narty na nogi już można szusować na jednej z 60 kilometrów tras narciarskich.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Author

admin

Related Articles

Bezpieczne wakacje i wczasy nad morzem Jarosławiec - http://bezpieczne-wakacje-nad-morzem.eu/

Search

Back to Top

separator koalescencyjne z bypassem, przenośniki rolkowe Primacon, Miska wisząca WC Catalano Zero 50 1VSV50N00, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, tablice aluminiowe Paraga Centrum, przenośniki Primacon, wynajem zestawów igłofiltrów, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15