Skoki spadochronowe

Folwark na Półwyspie, Hobby Możliwość komentowania Skoki spadochronowe została wyłączona 73
Skoki spadochronowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

skoki-spadochronowe-4Skoki spadochronowe to na pewno doświadczenie, które warto mieć za sobą, wystarczy wyobrazić sobie, że otwieramy drzwi, a za nimi widzimy jedynie czysty, piękny kawałek nieba.

Na pewno każdy początkujący-amator zadaje sobie pytanie: Czy skoki spadochronowe są trudne.
Odpowiedź jest prosta-Nie!
Jeśli chcemy to zrobić po raz pierwszy, wystarczy, że zrobimy to w tandemie, będziemy przywiązani do partnera jak niemowlę, lot będzie trwał najprawdopodobniej mniej niż minutę, spadochron otworzy się na określonej wysokości ( w zależności do wysokości skoku), a następnie wylądujemy bezpiecznie na ziemi.

Czy to wymaga wysiłku fizycznego?
Nie, ponieważ to partner wykonuje 80% pracy za nas, reszta to grawitacja. Bardziej niebezpieczna wydaje się jazda samochodem.
Kim są ci ludzie, którzy „nurkują” w tandemie?
To specjaliści, przeszkoleni, dobywający dziesiątki skoków. Jeśli sami lądują bezpiecznie, to nie ma powodu, aby się czegokolwiek obawiać.

Dlaczego warto zdecydować się na skoki spadochronowe?
Dla kilku powodów: to sport, który uwalnia sporo adrenaliny, ale też spokojny lot i unoszenie się w przestrzeni może być okazją do niebywałego relaksu. To również niezwykle radosny sport oraz niebywała okazja do przekroczenia własnych granic i lęków.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Author

admin

Related Articles

Bezpieczne wakacje i wczasy nad morzem Jarosławiec - http://bezpieczne-wakacje-nad-morzem.eu/

Search

Back to Top

Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, laweta Golub-Dobrzyń, Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, Dębki kalendarz imprez 2016, Listwa oświetleniowa mardom mdb100, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15