Szkoła paralotniowa

Folwark na Półwyspie, Podróże, Teambuilding na statku Możliwość komentowania Szkoła paralotniowa została wyłączona 62
Szkoła paralotniowa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

szkola-paralotniowa-4Kto nie lubi pobujać w obłokach. A jeśli by tak wzbić się wysoko i zapomnieć o bożym świecie. Szybując ponad wszystkim, gdzie nie ma nic po za samym sobą czuje się wolność, spokój, słyszy się w końcu własne myśli. Od codziennego zgiełku miasta, codziennego gwaru pracy, codziennego chaosu gospodarstwa domowego, można uciec.

Szkoła paralotniowa daje szanse na wybicie się od codzienności. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia, wystarczy chcieć i poświęcić trochę czasu na podstawowe zagadnienia. Wystarczy opanować główne zasady sterowania paralotnią, a już po kilku lekcjach, można bezpiecznie wzbić się samotnie do nieba i korzystać z uroków latania.
Paralotnia to nie jest skomplikowane urządzenie. Działa na tej samej zasadzie co szybowiec. Czasami wyposażony jest dodatkowo w silnik spalinowy ze śmigłem, który umożliwia latanie przy gorszych warunkach. Pilot steruje linkami oraz ruchem własnego ciała.
Paralotniami można podróżować już od dawna, ale w tych czasach mają one przeznaczenie bardziej terapeutyczne.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Author

admin

Related Articles

Bezpieczne wakacje i wczasy nad morzem Jarosławiec - http://bezpieczne-wakacje-nad-morzem.eu/

Search

Back to Top

Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00, taśmy transportowe Primacon, gabloty korkowe Paraga Centrum, przenośniki Primacon, Amplituner AV Yamaha RX-A750, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00, radio taxi ketrzyn, płytki łazienkowe Apavisa, Primacon taśmy transportowe, depilacja laserowa n25