Szkoła paralotniowa

Folwark na Półwyspie, Podróże, Teambuilding na statku Możliwość komentowania Szkoła paralotniowa została wyłączona 62
Szkoła paralotniowa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

szkola-paralotniowa-4Kto nie lubi pobujać w obłokach. A jeśli by tak wzbić się wysoko i zapomnieć o bożym świecie. Szybując ponad wszystkim, gdzie nie ma nic po za samym sobą czuje się wolność, spokój, słyszy się w końcu własne myśli. Od codziennego zgiełku miasta, codziennego gwaru pracy, codziennego chaosu gospodarstwa domowego, można uciec.

Szkoła paralotniowa daje szanse na wybicie się od codzienności. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia, wystarczy chcieć i poświęcić trochę czasu na podstawowe zagadnienia. Wystarczy opanować główne zasady sterowania paralotnią, a już po kilku lekcjach, można bezpiecznie wzbić się samotnie do nieba i korzystać z uroków latania.
Paralotnia to nie jest skomplikowane urządzenie. Działa na tej samej zasadzie co szybowiec. Czasami wyposażony jest dodatkowo w silnik spalinowy ze śmigłem, który umożliwia latanie przy gorszych warunkach. Pilot steruje linkami oraz ruchem własnego ciała.
Paralotniami można podróżować już od dawna, ale w tych czasach mają one przeznaczenie bardziej terapeutyczne.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Author

admin

Related Articles

Bezpieczne wakacje i wczasy nad morzem Jarosławiec - http://bezpieczne-wakacje-nad-morzem.eu/

Search

Back to Top

płytki łazienkowe Apavisa, Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00, Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035, przenośniki Primacon, sprzedaż zestawów igłofiltrów, Miska stojąca WC Catalano Zero 55 1VP5500, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, szambo betonowe w Piotrkowie Trybunalskim, wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, usługi dźwigowe żagań